DOLAR 28,9441 % 0.09
EURO 31,8027 % -0.03
GRAM ALTIN 1.900,40 % 0,18
ÇEYREK A. 3.107,16 % 0,18
BITCOIN 1.098.585 -0.482
GİRİŞ YAP

SON DAKİKA
hava 14°

HAFTANIN MAÇLARI

Hatayspor Hatayspor
01 Aralık 2023

17:00
- - -

Antalyaspor Antalyaspor
Karagümrük Karagümrük
01 Aralık 2023

17:00
- - -

İstanbulspor İstanbulspor
Alanyaspor Alanyaspor
02 Aralık 2023

10:30
- - -

Konyaspor Konyaspor
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
02 Aralık 2023

10:30
- - -

İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir
Pendikspor Pendikspor
02 Aralık 2023

10:30
- - -

Galatasaray Galatasaray
Adana Demirspor Adana Demirspor
02 Aralık 2023

10:30
- - -

Samsunspor Samsunspor
Kasımpaşa Kasımpaşa
03 Aralık 2023

10:30
- - -

Gaziantep FK Gaziantep FK
Trabzonspor Trabzonspor
03 Aralık 2023

10:30
- - -

Kayserispor Kayserispor
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
03 Aralık 2023

10:30
- - -

Beşiktaş Beşiktaş
Fenerbahçe Fenerbahçe
04 Aralık 2023

17:00
- - -

Sivasspor Sivasspor
Google News

Teksüt Bandırmaspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçını Somaspor ile çarşamba 13.00’da oynayacak

Son Güncelleme :

13 Kasım 2023 - 17:30

Teksüt Bandırmaspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçını Somaspor ile çarşamba 13.00’da oynayacak

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur maçlarının programı belli oldu.

Teksüt Bandırmaspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçını Somaspor ile çarşamba 13.00’da oynayacak.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 5-7 Aralık’ta oynanacak 4. tur maçlarının programı belli oldu.

5 Aralık Salı:

13.00 Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor (Aktepe)

13.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor (Pendik)

17.00 Bitexen Antalyaspor-Kepezspor (Corendon Airlines Park Antalya)

19.00 Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor (Yeni 19 Mayıs)

21.00 Corendon Alanyaspor-Kocaelispor (Alanya Oba)

6 Aralık Çarşamba:

13.00 Teksüt Bandırmaspor-Somaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Kasımpaşa-Kırşehir Futbol SK (Recep Tayyip Erdoğan)

13.00 Bodrum FK-Menemen FK (Bodrum İlçe)

13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor (Erzurum Kazım Karabekir)

14.00 Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bolu Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor (Ümraniye Şehir)

14.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Eyüp)

14.00 Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar (Eryaman)

14.00 Adanaspor-Esenler Erokspor (Yeni Adana)

14.00 Göztepe-1461 Trabzon FK (Gürsel Aksel)

14.00 Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Sakaryaspor-Ankaraspor (Yeni Sakarya Atatürk)

15.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Atakaş Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor (Yeni Mersin)

19.00 Mondihome Kayserispor-Vefa Group Vanspor (RHG Enertürk Enerji)

21.00 Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK (Papara Park)

7 Aralık Perşembe:

13.00 Manisa FK-GMG Kastamonuspor (Mümin Özkasap)

13.00 EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor (BG Group 4 Eylül)

15.00 Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor (Kalyon)

17.00 MKE Ankaragücü-İskenderunspor (Eryaman)

19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928 (Çaykur Didi)

21.00 RAMS Başakşehir-Astor Enerji Şanlıurfaspor (Başakşehir Fatih Terim)

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.