POLİTİKA

adiosbet giriş

TÜRKKEP’TEN BALIKESİR’E E-DÖNÜŞÜM ÇAĞRISI

TÜRKKEP’TEN BALIKESİR’E E-DÖNÜŞÜM ÇAĞRISI
352 defa
28 Kasım 2019 - 0:37

KEP, e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan TÜRKKEP, Balıkesir’de e-Dönüşüm semineri düzenledi. Seminerde Balıkesirli iş dünyası temsilcilerine TÜRKKEP’in e-Dönüşüm ürünleri hakkında bilgi verilirken, muhasebe ve iş hayatını kolaylaştıran avantajları da anlatıldı. 

 

Şirketlerin elektronik dönüşümüne katkı sağlayan TÜRKKEP, e-Dönüşüm konusunda bilinçlendirme çalışmaları kapsamında Balıkesir’de seminer düzenledi. TÜRKKEP Başvuru Merkezi Taner Uçar Danışmanlık Hizmetleri’nin ev sahipliğinde Balıkesir Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda (SMMMO) düzenlenen seminere Balıkesir SMMMO Başkanı Ertuğ Aslan, TÜRKKEP Ege Bölge Müdürü Murat Kaya, TÜRKKEP Başvuru Merkezi Uçar Danışmanlık Yöneticisi Taner Uçar ve Balıkesir iş dünyası temsilcileri katıldı.

Seminerde e-Dönüşüm’ün önemi ve TÜRKKEP’in faaliyetleri hakkında bilgi veren TÜRKKEP Başvuru Merkezi Uçar Danışmanlık Yöneticisi Taner Uçar, “E-dönüşüm iş hayatımızda büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle şirketlerin dijitalleşmesine katkı sağlayan ve devlet politikasıyla da desteklenen adımlar ile dönüşüm gün geçtikte daha da yaygın hale geliyor.  Sektörün lider markası olarak bu alandaki hizmetlerimizle ve KEP ürünlerimizle şirketlerin dönüşümlerine katkı sağlıyoruz. e-Dönüşüm’ün şirketlerden bireylere yayılımı ve yaygınlığının artırılması için bilinçlendirme çalışmaları yürütüyoruz. e-Dönüşüm konusunda farkındalık yaratma adına Balıkesir’de düzenlediğimiz seminerimizde iş dünyası temsilcilerimize ürünlerimizin nasıl çalıştığını, iş hayatına yönelik sunduğumuz avantajları ve yeni yayınlanan tebliği ile birlikte Vergi Usul Kanunu 509’uncu maddesinin neleri kapsadığını anlattık. Seminerde tüm katılımcılarımızdan bölgedeki çalışmalarımıza katkıda bulunma ve e-Fatura’ya geçme konusunda destek istedik” diye konuştu.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Tüm hakları saklıdır. Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları politikam.com’a aittir. politikam.com İHA / İHLAS HABER AJANSI üyesidir.