Evet, uzun bir aradan sonra merhaba. Pazar, Çarşamba, Salı maçları derken inanın yorumlamak bir yana yazıyı hazırlamak bile sorun oldu. Eh düşünün bu hengamede takımların halini, hal böyle olunca tam bir karambol yaşandı ligde yendik, yenildik, iç sahada yenildik, dışarda çok kötü bir Antep maçı oynamamıza rağmen yendik, geldik bizim teselli kaynağımız 5 gol attığımız Bolu’ya yenildik. Yani ben yazarken sıkıldım ve bunaldım Allah futbolcu kardeşlerime takımlara sabır versin. Bu karambol hali en son bu hafta Pazartesi maçımızla bitti şükür sonuç Adanaspor 0 BALKESLERİMİZ 1.

 

Adana maçı galibiyeti o sisli, puslu, karmaşık ligi netleştirdi artık baktım 7. sıraya yerleştik. Ama bu bizi aldatmasın. Makas çok dar her an iki maç puan kaybıyla düşme potasına, iki maç galibiyetle play-off’lara kalma şansımız ve öte yandan şanssızlığımız var. Onun için bıçak sırtı maçlar oynuyoruz lütfen ciddiyet ve kazanma azmimizi yitirmeyelim.

 

Bolu maçında sahada gezinenler baktım Adana maçında Arap atı gibi açılmışlar, kanayan yara kaleci mevkiimiz. Eh Bolu maçındaki efsane ıskasıyla bir anda gündem olan Vukoviç bu maçta kurtarıcı oldu demek ki ayar vermek lazım bazı mevkilere. Bir Furkan bu hafta nerdeyse her pozisyonda vardı. Hırsıyla, oyunu domine etmesiyle sırtlamasıyla örnek bir performans gösterdi. Ama bir Belleck vardı ki evlere şenlik. Bence onu yağlayıp çayıra salalım B.B. BELEDİYESİ güreşçisi olarak çayırda arzı endam etsin. Ben cazgır tefrikasını da yazdım “tarlaya ektim kelek sağdan ikinci pelvan Balıkesir Belediyesi adına güreşen künde ustası  Belek” Yahu arkadaş hiç mi idman yapmadı bu kardeşim. Dönerken dünya 3 tur atıyor pes. Takımda maalesef bazı yerlere, bazı futbolculara balans ayarı şart. Hala bazı noktalar kafa sallıyor. Allah muhafaza direksiyon hakimiyetini kaybedip şarampole yuvarlanabiliriz benden söylemesi.

 

Adana maçında gerçekten iyi oynadık ama bu sakın bizi kandırmasın. Adana takımı çok ama çok kötüydü. Aman diyeyim biz Adana’dan 3 puanı aldık havasıyla rakip İstanbulspor’a çıkarsak benden söylemesi dağıtırlar bizi bir anda alırız soluğu düşme potasında.

 

Bu maçı alıp bir sonraki Eskişehir maçı -ki çok zor bir maç- oradan da puanla dönersek Balıkesir kaymaklısı lezzetinde olur her şey. Ama bu maçı verir oradan da puansız dönersek şimdiden söyleyeyim Giray Hoca gider, takım biter ve kümede kalmaya oynarız. Yani bu işin şakası yok. Takım içi dengeleri kurup, tripli oyuncuların kulağını büküp, iyi çalışmalı ve bu kenti bu kentin marka ismi BALKESLERİ yukarılara taşımak gerekir. Yoksa yandı gülüm keten helva.

Sevgilerimle