Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz beraberinde Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Ak Parti, CHP ve MHP İl Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Yücel Yılmaz ziyaretlerde başkanlara görevlerinde başarılar dileyerek Karesi’yi hep birlikte güzelleştirmek için çaba sarf edeceklerini belirtti.

Dün Karesi Belediye Meclisi’nin İkinci Oturumunun ardından meclis üyeleriyle birlikte partileri ziyaret eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz amaçlarının güzel ve yaşanabilir bir Karesi’yi inşa etmek olduğunu vurguladı.

Yücel Yılmaz ve beraberindekiler ilk olarak CHP İl Başkanı Serkan Sarı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Yılmaz daha sonra, Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan’ı ve MHP İl Başkanı Suat Par’ı makamlarında ziyaret etti.

YUCEL YILMAZ: GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ

Aynı zamanda Karesi ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi de olan Serkan Sarı’yı il başkanı seçilmesinden dolayı kutlayan Karesi Belediye Başkanı Yücel yılmaz Sarı’ya Atatürklü tablo hediye etti. Yücel Yılmaz şunları söyledi:

“Başkanım hayırlı uğurlu olsun. Demokratik bir yarışın sonunda il başkanı olarak yönetiminizle birlikte seçildiniz. Biz de siyasiler olarak sizlerin seçimini uzaktan takip ettik. Yeni yönetiminize, sizlere başarılar diliyoruz. Tabi Türkiye seçim atmosferine girmek üzere. Başarılar diliyoruz. Ben kişisel olarak; Yücel Yılmaz olarak hangi partide olursa olsun siyasetle uğraşan insan, ben de bu şehir için bir fikir sahibiyim, enerjimi, vaktimizi, çoğu zaman da paralarımızı bu iş için harcıyoruz. Allah hepimize güç, kuvvet versin. Doğru düşünmeyi, doğru yerlerde, doğru kararlar almayı nasip etsin.”

MHP: BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ

MHP Grubu adına konuşan Cem Özışıklıoğlu ise şunları ifade etti:

“Biz Karesi Belediye Meclisi Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına kazanmış olduğunuz kongrenin ardından hayırlı görevler diliyorum. Gerek partimiz gerekse Balıkesir’imiz adına hayırlı uğurlu olsun. Başarılarınızın devamını diliyoruz.”

SERKAN SARI: BİZE DÜŞEN SEVİYELİ SİYASET YAPMAK

CHP İl Başkanı Serkan Sarı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları ifade etti:

“Öncelikle size ve tüm meclis üyesi arkadaşlarımıza burada oldukları için teşekkür ediyorum. Bu nazik ziyaretlerinizle bizleri şereflendirdiniz. Cumhuriyet Halk Partisi kongre ve kurultay sürecini tamamladı. Önümüzde de seçim takvimi var. Hepimiz için seçilebilirlik önemli. Biz de bunu halkımıza, milletimize, vatandaşımıza yakışır bir şekilde bir seçim yarışı olacak. Bu anlamda seçilmişlerin saygın ve seviyeli siyaseti tabanda toplumumuza ve halkımıza da mutluluk ve huzur verecektir. Temelde siyasetle uğraşan hepimizin ulaşmaya çalıştığı nokta halkımızın, milletimizin huzurunu, refahını sağlamak. Bu anlamda da bize düşen buna yakışır bir siyaset çizgide siyaset yapabilmek. O yüzden bu ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.”

CHP’DEN SONRA AK PARTİ VE MHP

Yücel Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri CHP’nin ardından Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ile MHP İl Başkanı Suat Par’ı da ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.