DenizBank, Limak Enerji Uludağ Elektrik ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, fastPay ile fatura ödemelerinde indirim imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında, mevcut fatura tutarının fastPay aracılığıyla ödenmesi durumunda yüzde 5 indirim kazanılırken; söz konusu indirim tutarı kullanıcının fastPay bakiyesine yükleniyor. Bursa, Çanakkale, Balıkesir ve Yalova şehirlerinde ve sadece faturalarda geçerli olacak kampanyada, halihazırda bulunan fastPay hesabından ödeme yapılabildiği gibi, DenizBank müşterisi olmayan kullanıcılar diledikleri kredi kartını fastPay’e bağlayabiliyor; halihazırda fastPay’i olmayan kullanıcılar ise saniyeler içerisinde uygulamayı indirerek mobil cüzdanın tüm avantajlarından faydalanabiliyor.

HERKES İÇİN ÖDEME KOLAYLIĞI

Kampanyaya ilişkin açıklamalarda bulunan DenizBank Dijital Ödeme Sistemleri Satış Grup Müdürü Lütfi Akbulut, 2012 yılında fastPay ile ilk defa bir bankanın kendi müşterisi olmayan kullanıcılara para gönderme imkanı sağladığını ve geçen zaman içerisinde bu uygulama ile sundukları avantajları çeşitli işbirlikleri ile zenginleştirdiklerini belirterek, Limak Enerji Uludağ Elektrik ile ortak kampanyaya imza atmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Akbulut şöyle devam etti:

BALIKESİRLİLER DİLEDİKLERİ YERDE FATURALARINI ÖDEYEBİLECEK

 “DenizBank, inovasyona dayalı ve kullanıcı memnuniyeti odaklı bakış açısıyla dijital dünyada ilklere imza atan bir banka. Bu anlamda fastPay, dijitalleşmeyi sadece kendi müşterilerimize değil, tüm diğer banka müşterilerine yaygınlaştırmamıza olanak sağlayan bir uygulama olarak bizim için çok önemli. Yaptığımız anlaşma ile; Bursa, Çanakkale, Balıkesir ve Yalova’da yaşayan vatandaşlarımız fastPay ile diledikleri zaman diledikleri yerde fatura ödemelerini rahatça yaparak, yüzde 5’lik indirim fırsatından yararlanabilecekler. fastPay ile kullanıcılarımıza sağladığımız avantajların yanı sıra uluslararası alanda kazandığımız itibarlı ödüller de bize gurur veriyor. Bu başarıları sürdürmek adına çıktığımız yolda hız kesmeden yenilikçi çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

İmza töreninde fastPay uygulamasıyla ilgili bilgi paylaşımında bulunan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ise; "Enerji sektöründeki yatırımlarımızı ve projelerimizi yeni teknolojileri takip ederek, online ve mobil işlemlerde geliştiriyoruz. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirdiğimiz müşteri memnuniyeti uygulamalarına fastPay ile bir yenisini daha eklemekten mutluyuz. Müşterilerimize; bu uygulamayla ödeme yaptıklarında hem zamandan kazanma hem de indirimden yararlanma imkanı sunuyoruz. Müşteri işlem merkezine gelmeden, herhangi bir indirim sözleşmesi imzalamadan, kolaylıkla indirimden yararlanabiliyorlar. Yapmaları gereken sadece elektrik faturasını fastPay üzerinden ödemek.  Hem konut hem de ticarethane müşterilerimizi içine alan geniş bir kitleye, elektrik faturalarında tasarruf etme imkanı sunuyoruz." şeklinde konuştu.