Altıeylül Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, bakıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen ev temizliği hizmetinde, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan AVCI, temizlik işleri ekibiyle birlikte, Gündoğan Mahallesinde oturan Emine KIŞ'ı ziyaret etti.

Temizlik işleri ekibi evi temizlerken, Emine KIŞ'la sohbet eden Başkan AVCI; 'Cumhurbaşkanımızın, 'benim memleketimde aç açıkta bir insan kalmayıncaya kadar, onların dertleri ile dertleneceksiniz, onların kederleri ile kederleneceksiniz' sözlerini düstur edinerek çalışıyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışarak, kimsesizlerin kimsesi olamaya devam edeceğiz. Bugün Emine teyzemize misafir olduk, hasbihal ettik. Sağ olsun bizi çok güzel misafir etti. Daha önceki konuşmalarımda ALGEM birimimizi büyüteceğimizi dile getirmiştim. Bu büyümedeki hedefimiz 'Sosyal Belediyecilik' anlamındaki büyümedir. Bu büyümedeki bir alanımız da 'Evde Temizlik Hizmetleri'dir. 15-20 aile ile başlayıp bugün merkez ve kırsal mahallelerimizde aylık 200 aileye evde temizlik hizmeti veriyoruz. Daha önce de belirttiğim gibi, kimsesizin kimi, garip gurebanın, öksüzün, yetimin ve Altıeylül'deki ihtiyaç sahibi vatandaşımızın sahibi olacağız.' dedi.

Altıeylül Belediyesi'nin çalışmalarından memnun olduğunu dile getiren Emine KIŞ, Başkan AVCI'nın ziyaretinden çok memnun olduğunu belirtti.