TATLIPINAR'DA KARESİ RÜZGARI ESTİ

Balıkesir'i Türkiye Basketbol Ligi'nde temsil eden Karesispor, Balıkesir Üniversitesi Endüstri Bilimleri ve Teknoloji Topluluğu (EBİTET) ile birlikte düzenlemiş olduğu panel kapsamında Tatlıpınar Köyü İlk ve Orta okul öğrencileriyle bir araya geldi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği panele Karesispor Sportif Direktörü Anıl Uyanık ve Baş Antrenör Fahri Güler ile birlikte sporcular Umutcan Özyıldırım, Kerem Özel ve Gani Lawal katıldı. Öğrenciler, hem basketbol hem Karesispor hakkında sorular sordu hem de okullarına kadar gelen yıldız isimlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Karşılıklı soru ve cevaplar eşliğinde oldukça keyifli geçen panelin ardından Karesispor Sportif Direktörü Anıl Uyanık, Tatlıpınar İlk ve Orta Okulu'na Karesispor'un imzalı forması ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın Karesispor'a hediyesi olan Karesispor marş CD'sini hediye etti. Okul müdürü, Karesispor marşının bundan sonra okullarının teneffüs müziği olacağını söyleyince öğrencilerden büyük mutluluk yaşadı.

 Etkinlik Karesispor basketbolcularının okul bahçesinde çocuklarla basketbol oynaması ve çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Bu galeri 1586 kere görüntülenmiş.30 Kasım 2017, Perşembe

Toplam 12 sayfadan 1. sayfadasınız.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

habersistemim: buki