POLİTİKA

adiosbet giriş

BASİAD’DAN ‘İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI’ PROJESİ

BASİAD’DAN ‘İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI’ PROJESİ
260 defa
02 Haziran 2020 - 14:24

BASİAD’ın GMKA Desteğinde 24 Ay Süre İle Yürüteceği Projede İmzalar Atıldı. BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından Güney Marmara Kalkınma Ajansının 2019 yılında çağrıya çıktığı SAYA Mali Destek Programı çerçevesinde hazırlanan “İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI” projeye start verildi. 2019 SAYA Mali Destek Programı çerçevesinde uygulanmaya hak kazanan 5 projeden biri olan BASİAD projesi Balıkesir’de 24 Ay süre ile girişimcilere destek verecek.

 

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından Kalkınma Ajansı desteği ile yürütülecek olan “İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI” projesine start verildi. 01 Haziran 2020 Pazartesi günü Güney Marmara Kalkınma Ajansında yapılan tören ile projede imzalar atıldı. BASİAD adına Başkan Abdullah Bekki sözleşmeye imza koyarken, GMKA adına Genel Sekreter Hasan İskender imza işlemini gerçekleştirdi.

 

2 Haziran 2022 tarihine kadar 24 ay süre ile Balıkesir işletmelerine değer katma çalışmalarının yürütüleceği proje 4 ana çalışmadan oluşacak.

 

“İŞLETMELERDE DEĞER ARTIŞI” isimli projenin ana çalışma alanları şöyle:

1.Ayağı “İşletmelerde kurum kültürüne yönelik mevcut durum analizlerinin yapılması ve kurum kültürlerinin oluşturulması.”

2.Ayağı “Aile anayasasının yazılması ve nesiller arası yönetim sisteminin kurulması.”

3.Ayağı “ Dijitalleşme programının gerçekleştirilmesi.”

4.Ayağı “İşletmelerde İletişim eksikliklerinin tespiti ve iletişim stratejisine bağlı iletişim koordinasyon çalışmalarının yapılması.”

24 Ay süre ile yürütülecek projenin ana hedeflerinden bir tanesi de sürdürülebilirliğin sağlanması ve bu amaçla sürdürülebilirliğini sağlayacak ve aktarılabilecek proje hafıza bankasının oluşturulması.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Tüm hakları saklıdır. Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları politikam.com’a aittir. politikam.com İHA / İHLAS HABER AJANSI üyesidir.